Fudbaleri „Radničkog“ debitovali u reprezentativnom dresu Srbije

Fudbaleri „Radničkog“, Nikola Stanković i Miloš Stanojević debitovali su u dresu reprezentacije Srbije, ali, baš kao i ostali naši reprezentativci, neće po dobrom pamtiti svoju prvu utakmicu u nacionalnom dresu.

radnickovci

Srbija je u Dohi izgubila od Katara sa ubedljivih 3:0 (3:0) u meču koji je na zahtev domaćina igran bez prisustva publike. Sva tri gola za selekciju Katara postigao je naturalizovani Urugvajac Sebastijan Soria u 24, 30. i 43. minutu. Naš tim je, prema izveštajima, bolje igao u drugom poluvremenu, ali nije uspeo da makar ublaži poraz.

Nikola Stanković je odigrao čitavu utakmicu i u 17. minutu je dobio žuti karton zbog pregrubog starta nad Migelom, dok je Miloš Stanojević u igru ušao u 46. minutu, umesto Mihajla Ristića.