Kec na Malti: Radnički Niš se vratio na evropsku scenu! – Meraklije na Milenium stadionu (foto i video)

Fudbalski klub Radnički Niš prošao je u drugo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope nakon današnje pobede nad Gzirom Junajted u Valeti na Malti od 1:0. Prva utakmica u Nišu završena je rezultatom 4:0 za Radnički Niš.

Na današnjoj utakmici (19. juli) gol za „Real sa Nišave“ dao je glavom Radovan Pankov u 8. minutu, a navijači Meraklije su skoro sve vreme utakmice sa tribina bodrili niški tim koji se vratio na evropsku scenu.

Radnički Niš će se u drugom kolu verovatno sresti sa Makabijem iz Tel Aviva iz Izraela koji protiv mađarskog Ferencvaroša vodi sa 1:0 nakon prvog poluvremena(trenutno se igra).