Pobedom protiv „Bačke“ 4:0, „Radnički“ Niš se popeo na treću poziciju (VIDEO)

Fudbaleri radničkog iz Niša ostvarili su danas šestu pobedu u Nizu protiv bačke rezultatom 4:0, a het trik je ostvario Slaviša Stojanović. On je dao golove u 24,27 i 93. minutu iz penala, dok je treći gol za niški tim postigao Petrović u 87. minutu. Ovaj tim je ušao u istoriju Radničkog jer se nikada nije desilo do danas da niška ekipa naniže šest pobeda za redom.

Na tribinama se nije našlo mnogo gledalaca, ali je zato niški tim pružio odličnu partiju.

Fudbaleri Radničkog su danas pobedili Bačku, u utakmici 23. kola Superlige Srbije i trnutno imaju 42 boda, a pošto je trećeplasirani Spartak izgubio od kruševačkog napretka, Nišlije su se popele na treće mesto, odmah iza Crvene Zvezde(57) i Partizana (48 bodova).

Radnički je gledaocima na stadionu Čair predstavio ekipu od koje se očekuje da, posle tri i po decenije, obezbedi izlazak na evropsku scenu. Niški tim je protiv Bačke nastavio tamo gde je stao sredinom decembra, nanizavši pet uzastopnih pobeda u finišu jesenjeg dela sezone, a to znači da ova generacija ima šansu da sebe upiše u anale kluba. U današnjoj utakmici, Radnički je pokazao stpostotnu dominaciju, što i rezultat pokazuje.

M.S./Radnički – foto i video: N. Veličković