Radnički izgubio od Partizana u Beogradu sa 3:1 (video)

Fudbalski klub Radnički Niš izgubio je danas u trećem kolu plej ofa 3:1 od Partizana u Beogradu. Strelac za „Radnički“ bio Milan Pavkov (13) dok je Realu, Ivanović dao dva gola (16,44. minut). Tošić je dao trći gol za crno – bele u 57. minutu.

Radnički je pokazao zube na početku meča što je krunisao Milan Pavkov u 13. minutu. Ubačenu loptu s leve strane, sproveo je precizno u gol. Radost Nišlija je kratko trajala jer su primili gol posle tri minuta. Niški tim se povukao u odbranu tada i odolevao skoro celo poluvreme.

Crno beli su bili neumoljivi tako da su pred kraj poluvremena postigli i drugi gol. Ivanović je prodro kroz sredinu i postigao lep gol. (VIDEO)

Istim tempom je nastavljeno drugo poluvreme, a u 57. minutu je Ivanović ubacio s leve strane pred gol Nišlija, a Tošiću nije bilo teško da sprovede loptu u gol. Nakon toga je Pavkov poslao loptu u 58. minutu preko gola.

U 61. munutu Babić iz Radničkog izveo solo prodor i šutirao iskosa tako da je lopta udarila u stativu.

Ivanović je imao priliku u 78. minutu, ali je golman Šaranov bio na visini zadatka kao i dva puta u toku utakmice.

Poslednjih deset minuta meča, Radnički je pokušao da preuzme inicijativu, ali tada je bilo kasno da se bilo šta učini.

Caki Stojanović je u 87. minutu prepustio ubačenu loptu Stankoviću koji je imao čistu situaciju pred golom Partizana, ali je poslao loptu preko gola.

Niški Radnički se nije obrukao u Humskoj, ali treći poraz smanjuje šanse za izlazak u Evropu, mada se igra još četiri kola plej ofa.

Mislim da je u ovoj utakmici bila katastrofalna igra moje odbrane. Igrali su kao petlići. Ovakvi golovi se ne primaju u Super ligi. Sada imamo četiri derbija. Evropa nam je dalje. Igramo protiv Voždovca i mislim da bi trebali da dobijemo. nadam se plasmanu u Evropu – rekao je Dragan Antić, trener Radničkog iz Niša.