Tri medalje za „Vukove 018“ u Beogradu

Proteklog vikenda u Beogradu je održan internacionalni kup „Trofej Beograda“ u kik boksu na kome je učestvovalo 329 takmičara iz 72 kluba iz 6 država.

Vukovi 018

Na ovom takmičenju je nastupio i Kik boks klub Vukovi 018 koji je osvojio tri medalje.

U disciplini LOW KICK je nastupio Ognjen Mitrović u konkurenciji mladjih juniora, a u kategoriji do 54kg, posle dva meča i dve pobede osvojio je prvo mesto i zlatnu medalju.

Ognjen je pored Aleksandra Konovalova jedini sportista koji je član reprezentacijie Srbije i u boksu i u kik boksu.

U disciplini KICK LIGHT je nastupio Vukašin Obradović u konkurenciji seniora u kategoriji do 94kg, i on je posle dva meča i dve pobede osvojio prvo mesto i zlatnu medalju.

Najmlađi takmicar kluba, Pavle Mitrović, nastupio je u disciplini KICK LIGHT, u konkurenciji pionira do 32kg. U „tesnom“ meču u polufinalu je na žalost izgubio i osvojio 3 mesto i bronzanu medalju.