Milošević novi pomoćnik Darka Bulatovića

Nekadašnji gradski većnik, Miloš Milošević imenovan je za pomoćnika gradonačelnika Darka Bulatovića. Ovu vest prenose Južne vesti kao i to da je Milošević podneo ostavku u Gradskoj toplani da bi svojim znanjem i umećem više doprineo razvoju grada Niša.

Miloš Milošević i Darko Bulatović

On je dve godine radio kao gradski većnik zadužen za izgradnju i tu je pokazao, po meni, odlične rezultate. Zamolio sam ga da nastavimo saradnju i da u budućem periodu obavlja dužnost pomoćnika gradonačelnika – rekao je Bulatović za ovaj portal.

Bulatović ima pravo po zakonu da izabere pet pomoćnika, iako se onda postavlja pitanje čemu služi Gradsko veće čiji članovi kao i pomoćnici imaju iste nadležnosti.

gradjanin.rs

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

© 2023 GRAĐANIN - Gradjanin.rs je upisan u Registar medija Republike Srbije pod rednim brojem: IN000266