Naisa poražena od Radničkog u poslednjoj utakmici sezone nakon vodstva od 7 golova

Uzbudljiva rukometna sezona se završila na gorak način za Naisu koja je poražena od ekipe Radničkog iz Kragujevca sa 30-29 (14-18) u poslednjoj utakmici. Naisa je odlično krenula u utakmicu i u prvom poluvremenu igrala čvrsto u odbrani, raznovrsno u napadu i vodila sa 18-14 na poluvremenu.

U drugom poluvremenu Naisa je došla do 7 golova prednosti. Međutim, Naisa je stala, a Radnički je iskoristio priliku da preokrene rezultat. Iako je poraz u poslednjoj utakmici bio gorki kraj sezone za Naisu, treba napomenuti da su imale veliku prednost koju su nažalost ispustile u finišu meča. Sanja Stamenković sa 6 i Jelena Knežević, Olivera Nikolić i Nina Milovanović sa po 5 golova su se istakle u domaćoj ekipi, dok je Amna Pidro bila proglašena za igračicu utakmice.

Najbolje plasirane ekipe u ligi se spremaju za doigravanje za titulu, dok je za Naisu takmičenje završeno. Naisa je pokazala da može da igra na vrhunskom nivou, pa je sigurno da će u sledećoj sezoni biti jedna od glavnih kandidata za osvajanje titule.