Radnički izgubio od Volina 2:0

20121011221952!GrbfkradnickinisFudbaleri „Radničkog“ poraženi su od ukrajinskog „Volina“ sa 2 : 0, u trećoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj.

Radnički: Nenad Filipović, Branko Pauljević, Aleksandar Trišović, Miloš Živković, Radoš Bulatović, Dušan Kolarević, Nikola Mitrović, Strahinja Petrović, Milan Ćulum, Ivan Pejčić i Brazilac Kaju Sančez.

U drugom poluvremenu igrali su: Aleksandar Kesić, Branko Pauljević, Vladan Pavlović, Miloš Živković, Radoš Bulatović (Aleksandar Kosorić), Saša Marjanović, Saša Stojanović, Petar Jovanović, Milan Ćulum (Miloš Petrović), Aleksandar Jovanović i Dragan Jelić.

Volin je bio aktivniji tim u prvom delu oba poluvremena, dok je u preostalom periodu Radnički bio ravnopravan i na momente bolji tim.

Oba gola devetoplasirani tim ukrajinskog prvenstva postigao je u nastavku. U 55. minutu siguran realizator najstrože kazne bio je Skoba, dok je nedugo zatim konačnih 2 : 0 postavio Zaderecki.

Najbliži pogotku niški tim je bio početkom drugog poluvremena kada je „Volin“ spasila stativa. Za „Radnički“ je na ovom meču u prvom poluvremenu nastupio Brazilac Kaju Sančez, član „Sao Paola“ koji se nalazi na probi. Ukrajinskom timu ovo je bio poslednji, četvrti pripremni meč u Antaliji, dok „Radnički“ očekuju još tri, sa bugarskim „Ludogorecom“, rumunskim „Kluzom“ i „Kairatom“ iz Kazahstana.