Mladi niški teniseri godinu započeli titulama

Start nove takmičarske godine nije mogao biti bolji za Anastasiju Cvetković i Nikolu Jovića iz niške Teniske akademije Živković koji su stigli do novih međunarodnih titula.

Tokom vikenda na terenima Crvene Zvezde u Beogradu bila je održana završnica međunarodnog ITF turnira u konkurenciji juniorki  do 18. godina. Anastasija Cvetković, najbolja mlada niška sportistkinja osvojila je ITF titulu u singlu, prvu u 2024. godini i tako nastavila niz prošlogodišnjih rezultata. U finalu je savladala Milicu Popovski iz Pančeva sa 2:0 (6/2, 6/0).

U paru sa kiparskim teniserom, Nikola Jović iz iste teniske akademije, osvojio je titulu šampiona u dublu na međunarodnom ITF turniru koji je održan u Tunisu tokom prošle nedelje. Na istom turniru Nikola je zauzeo treće mesto u singlu.