Prva pobeda ove sezone: Radnički dobio Zemun u gostima 2:1

Fudbaleri niškog Radničkog zabeležili su juče u gostima pobedu u 3.kolu Super lige savladavši Zemun sa 2:1. Ovim rezultatom Radnički je obezbedioprva tri boda u aktuelnom prvenstvu.

Sjajni Lazar Arsić postigao je oba pogotka i to u samo prvih deset minuta igre. Prvi gol je postigao već u sedmom minutu igre, a drugi gol Arsić je postigao iz penala samo tri munuta nakon prvog pogotka, što je Nišlijama do kraja ovog meča i osiguralo pobedu. U 35.minutu igre domaćini su iskoristili svoju šansu i smanjili razliku na 2:1.Gol za Zemun je postigao Vučić Nemanja ali do kraja meča nisu uspeli da izjednače i dovedu u pitanje pobedu „Radničkog“.

Utakmica je završena i sa jednim crvenim kartonom za Marka Tomića, fudbalera „Radničkog“ iz Niša koji je iz igre isključen u 93.minutu.

U prvih jedanaest su se po odluci šefa stručnog štaba Petera Pakulta našli: Živković Mladen, Mijailović Andrija, Mrkić Marko,Arsić Lazar, Aksentijević Nikola,Kovačević Nikola, Jovanović Aleksandar, Pavkov Milan, Simunović Vladimir, Stanković Nikola i Golubović Marko. Na strani kluba iz Zemuna u prvoj postavi našli su se Ostojić Srđan, Božović Ivan, Cvetković Nenad, Bubanja Vladimir, Vučić Nemanja, Đailović Marko, Jovanović Stefan, Milosavljević Stefan, Asani Elmir, Đenić Dejan i Dimić Stefan.

Radnički već 09.08. očekuje meč u Šapcu protiv FK“ Mačva“ od 18:00 časova na stadionu Mačva.