Radnički – Novi Pazar (0:0) – „Real“ opet oštećen za penal

Fudbalski klub „Radnički“ Niš remizirao je danas sa ekipom Novog Pazara 0:0, a u 27. kolu Super lige. Niški tim je oštećen za penal u 82. minutu. Na ponovljenom snimku kamere TV Arena u novinarskoj loži na stadionu Čair, novinari su se uverili da je jedan od igrača Novog Pazara pesnicom izbio loptu iz šesnaesterca, ali se sudijska pištaljka nije oglasila.

radnicki-Novi-Pazar
Foto detalj sa današnje utakmice

-Nakon kornera, Mrkić(Radnički) je pokušao glavom da udari loptu i promašio. Lopta je pala ispred jednog igrača Novog Pazara koji je pesnicom udario fudbal. To se jasno vidi na snimku, navode dopisnici koji su se na monitoru uverili šta se dogodilo u ovom spornom trenutku.

Radnički je igrao dosta „nervozno“ i videlo se neiskustvo u veznom redu. Radnički je je imao nekoliko šansi, ali Todorović je ispustio pobedu u 61. minutu. Mrkić mu je dodao loptu, ali Todorović sa dva do tri metara šutira pored gola. Radnički je danas igrao dobro, ali videlo se da nedostaju dva ustaljena prvotimca.