Radnički opet igrao nerešeno – čeka se Vojvodina

Fudbaleri „Radničkog“ Niš igrali su danas bez golova sa Donjim Sremom u Pećincima (0:0). Sada imaju 18 bodova i 14. su na tabeli. Ova pozicija je rezervisana za ekipu koja bi trebala na kraju sezone da se bori za opstanak u Super ligi.

slika12

Radnički je danas igrao u prvom delu napadački, a onda je Donji Srem preuzeo inicijativu u drugom delu. U sledećem kolu niška ekipa dočekuje na Čairu tim Vojvodine što će, očekivano, biti teška utakmica.

Stadion Katpoint arena, Pećinci
Sudija: Darko Bogdanović – Žuti kartoni: Josimov, Šarac, Jelić iz Donjeg Srema, M. Petrović, Đuričković, Kolarević iz Radničkog
Radnički: Borjan, M. Petrović, D. Bulatović, Lakić Pešić, R. Bulatović, Ćulum, Marjanović (od 71. minuta Valentić), Popara (od 86. minuta Kolarević), Đuričković, Pejčić (od 81. minuta Mrkić), Ašćerić
Donji Srem: Belić, Lakićević, Josimov, Vukobrat (od 64. minuta Mitevski), Prijević, Košutić (od 62. minuta Mirković), Šarac, Bogunović, Jelić, Sinđić (od 80. minuta Hristov), Spalević