Radnički dostojanstveno izgubio od Zvezde 2:1

Fudbalski klub „Radnički Niš“ izgubio je danas od jesenjeg prvaka Crvene Zvezde rezultatom 2:1 na stadionu „Rajko Mitić pred oko 9.000 gledalaca, ali uprkos tome ne može da se postidi ni jednog trenutka u meču jer je niški tim odlično parirao favorizovanim Beograđanima.

radniicki-zvezda-naslovna
Trenutak kada Pavkov lobuje golmana Manojlovića i postiže izjednačujući pogodak

Golove za Zvezdu dali su Ruiz (3 minut) i Donald (23),a za Radnički Pavkov (11). U prvom poluvremenu viđen je odličan fudbal.

U drugom čak Radnički je iz kontri nekoliko puta zapretio Zvezdi, ali je rezultat ostao 2:1. Nišlija Mrkić je dva puta bio u šansi da da gol, ali je lopta završila u korneru. Golman Bajić je spasio gol Nišlija da rezultat ne bi bio viši u korist Zcvezde. Niški tim (sedmi na tabeli) ostaje na 29 bodova dok prva Zvezda sada ima 51 bod.